18-19.09.2010 - Poznań

Brak pluginu Flash
strefa
O Superstock 600 Junior tuż przed końcem sezonu.27-08-2010
Do końca sezonu pozostała nam już tylko ostatnia runda i dwa wyścigi. W klasie Superstock 600 Junior, po minionym weekendzie na Torze Poznań, liderem klasyfikacji został Sebastian Zieliński, mimo, że ani w sobotę, ani też w niedzielę, nie stanął na najwyższym stopniu podium.
::: evil :::
III Runda WMMP, Slovakia Ring, wyścig Superstock 60007-07-2010
Niedzielne zmagania najmłodszych zawodników klasy mistrzowskiej dostarczyły obserwatorom niemałych emocji. Piękna walka na torze, ale i trzech pechowców.
Artur Wielebski - wywiad18-05-2010
Zdobywca drugiego miejsca w klasie Superstock 600 Junior podczas II Rundy WMMP na torze w Brnie - Artur Wielebski. Arti w sezonie 2009 reprezentował barwy Torn Racing Team, obecnie ściga się w zespole Adama Badziaka, POLand Position.
POLand Position znakomicie w Brnie!18-05-2010
Podczas II Rundy WMMP, rozegranej na Automotodrom Brno, zespół POLand Position, którego partnerem w sezonie 2010 jest Torn, systematycznie "pudłował". Dobrą passę rozpoczął Adrian Pasek, który zwyciężył w klasie Pucharu Polski.